Виставка розпочалась!

Новини
22 Серпня 2019
18:56

Шановні друзі!

19-я міжнародна виставка Aqua-Therm KYIV 2017 стартувала сьогодні, 30 травня, в Міжнародному виставковому центрі, Броварський просп., 15. Не пропустіть можливість відвідати стенд VALTEC.

Цього року на гостей стенду VALTEC чекають позитивні емоції, лаунж-зона для відпочинку, подарунки та частування. На нашому стенді Ви зможете поспілкуватися з фахівцями компанії, отримати відповіді на ваші запитання, відвідати практичні заняття по монтажу трубопроводів з нержавіючої сталі, а також систем металополімерних та полімерних трубопроводів.

До виставки випущено нові видання «Прайс VALTEC літо 2017», а так само «Технічний каталог 2017».

Гостям стенду запропоновані консультації по роботі з безкоштовними програмами VALTEC для проектування інженерних систем.

Радимо відвідувачам виставки приділити час перегляду нових відеороликів VALTEC - тривимірного відео «Комплексні рішення VALTEC для систем опалення та водопостачання», відео, яке демонструє товарні групи VALTEC, а також новий іміджевий ролик компанії.

Виставка Aqua-Therm KYIV 2017 - прекрасний майданчик для того, щоб ознайомитися з новинками, отримати професійну консультацію наших технічних фахівців.

Чекаємо всіх на стенді 3-E4-5, павільйон 3C.

Безкоштовний квиток на виставку можна оформити на сайті виставки, ввівши при реєстрації промо-код UISG (якщо ви не отримали персональний).