Valtec на виставці у Львові!

Новини
21 Серпня 2019
18:56

В рамках проведення маркетингових заходів щодо просування та популяризації торгової марки, компанія VALTEC спільно з регіональним представником "КОМПАНІЯ ТЕПЛО ПЛЮС" взяла участь в міжнародному будівельному форумі XXVI міжнародна виставка «БудЕКСПО - осінь 2-5 жовтня 2012 у Палаці спорту« Україна »(м Львів, вул. Мельника, 18)
Організатор виставки - Приватне акціонерне товариство «Гал-ЕКСПО»

Особливий інтерес у відвідувачів викликав стенд компанії «Тепло Плюс» - офіційного представника торгової марки VALTEC у Львівській області. Увагу фахівців та покупців привернули системи поліпропіленових трубопроводів і комплексні рішення систем водяного підігріву підлоги, а також комплектуючих для його організації. Представлена продукція була оформлена та розміщена на високому професійному рівні, використовувалися рекламні продукти, відеопрезентація, консультації фахівців, зразки продукції. Стенд VALTEC на час проведення виставки, завдяки своєму розташуванню та інформативному наповненню, став прикрасою виставкового павільйону. Інформаційна підтримка була забезпечена у вигляді радіореклами продукції ТМ VALTEC в ефірі місцевих та обласних радіостанцій.

До речі, «Компанія Тепло Плюс» отримала приз і почесний диплом
«За краще представлення торгової марки VALTEC та її активне просування на будівельному ринку України та відмінне оформлення виставкової експозиції».

Участь у виставці дозволила компанії VALTEC та її представникам знайти свого споживача, розвивати інвестиційну та партнерську співпрацю на достойному рівні. Компанія націлена на участь в подібних заходах і надалі. Проведення подібних заходів дозволяє налагодити контакти з новими партнерами, закріпити імідж компанії, виявити рівень попиту на товари та послуги.

Висловлюємо особливу подяку компанії «Тепло Плюс» за внесок в розвиток і популяризацію бренду VALTEC, за якісне представлення торгової марки на території Львівської області та за внесок в організацію зразкового виставкового стенду.
До нових зустрічей!