ВЖЕ В ПРОДАЖУ! МЕТЕОЗАЛЕЖНИЙ КОНТРОЛЛЕР ОПАЛЕННЯ VALTEC K 100

Новини
21 Серпня 2019
18:56

Асортимент обладнання VALTEC для систем водяного теплої підлоги поповнено контролером K 100. Він являє собою оптимальний за вартістю прилад, що дозволяє здійснювати метеозалежне регулювання температури теплоносія на виході змішувача вузла. Ця функція забезпечує повноцінний комфорт при користуванні опаленням підлоги та підтримує енергоефективність системи в цілому. Новинка має аналоговий вихід, керуючий сигнал від якого (напруга, 0-10 В) подається на сервопривід регулювального клапана. Регулювання здійснюється за пропорційно-інтегрально-диференціального (ПІД) закону. Налаштування регулятора здійснюється вручну або автоматично. Серед функцій метеозалежного контролера VALTEC K 100 - індикація значень температур зовнішнього повітря та теплоносія, робочого стану приладу і приводу клапана, розпізнавання збоїв апаратного забезпечення. Контролер може бути підключений до інших автоматичних пристроїв через інтерфейс RS-485

Контролер опалення VALTEC K 100 комплектується датчиком температури зовнішнього повітря, занурювальним датчиком температури теплоносія та блоком живлення. Адаптер забезпечує перетворення вхідної змінної напруги 190-245 В в змінну (для сервоприводу клапана) та постійну (для контролера) напруги 24 В.

За замовчуванням новинка налаштована на роботу з електротермічним сервоприводом VALTEC TE 3061, рекомендованим для управління регулюючим клапаном насосно-змішувального вузла VALTEC Combimix.

РОЗДРІБНА ЦІНА - 2000 грн.