Підводка для води

Підводка гнучка для води з ніпелем з нержавіючої сталі, гайка-штуцер

Артикул: VTf.002.IS

Ціна за одиницю Ціна за запитом

Підводки гнучкі для води VTf.002.IS розраховані на експлуатацію при робочому тиску 10 бар (максимальний тиск – 20 бар) і температурі від 1 до 95 ° C (максимальна температура – 100 ° C). Внутрішній діаметр шланга – 8,5 ± 0,5 мм. Закладний ніпель, накидна гайка, прес-гільзи і обплетення підводок виготовлені з нержавіючої сталі AISI 301. Використання ніпеля з нержавіючої сталі дозволило виключити злам цього елемента, підвищити надійність всього виробу.

Підводка гнучка для води з ніпелем з нержавіючої сталі, гайка-штуцер

Гнучкі підводки VALTEC призначені для приєднання до трубопроводів приладів водопостачання, опалювального, сантехнічного обладнання, побутової техніки, що використовують воду.
Підводки гнучкі для води VTf.002.IS розраховані на експлуатацію при робочому тиску 10 бар (максимальний тиск – 20 бар) і температурі від 1 до 95 ° C (максимальна температура – 100 ° C). Внутрішній діаметр шланга – 8,5 ± 0,5 мм. Закладний ніпель, накидна гайка, прес-гільзи і обплетення підводок виготовлені з нержавіючої сталі AISI 301. Використання ніпеля з нержавіючої сталі дозволило виключити злам цього елемента, підвищити надійність всього виробу. Підключення гнучкого підведення VTf.002 – гайка-штуцер, діаметр приєднання – 1/2 “.

Таблиця артикулів
Температура рабочей среды
до 90 °С
Диаметр патрубка
½