Змішувальні вузли та клапани

Терморегулюючий монтажний комплект ICBOX-5

Артикул: VT.ICBOX.5

Ціна за одиницю 5186.5 грн

Терморегулюючі монтажні модулі VT.ICBOX призначені для створення водяної теплої підлоги на площах до 15 кв. м, настінного водяного опалення або регулювання роботи приладів водяного опалення. Комплекти VT.ICBOX дозволяють підключати низькотемпературну систему до первинного контуру опалення без насосно-змішувального вузла.

Терморегулюючий монтажний комплект ICBOX-5

Терморегулюючі монтажні модулі VT.ICBOX призначені для створення водяної теплої підлоги на площах до 15 кв. м, настінного водяного опалення або регулювання роботи приладів водяного опалення. Комплекти VT.ICBOX дозволяють підключати низькотемпературну систему до первинного контуру опалення без насосно-змішувального вузла. При використанні модулів для регулювання роботи опалювальних приладів не потрібна установка терморегуляторів безпосередньо на радіаторах і конвекторах, підвищується якість терморегулювання (відсутній вплив конвективних потоків).
VT.ICBOX-5.0 – комплект з балансувальним клапаном і термостатичним клапаном, керованим сервоприводом або головкою з виносним термочутливим елементом (пристрої управління в комплект поставки не входять).

Технічні характеристики
Значення
Робочий тиск, бар 10
Температура робочого середовища, ° С 100
Відстань між осями виходів, мм 50
Середній повний термін служби, років 15

 

Таблиця артикулів
Розмір/кількість
Ціна за одиницю
VT.ICBOX.5.0
3/4″
5186.5 грн
Види
монтажний комплект

Схожі товари