Змішувальні вузли та клапани

Терморегулирующий монтажный комплект ICBOX-2

Артикул: VT.ICBOX.2

Ціна за одиницю 7157.37 грн

Терморегулюючі монтажні модулі VT.ICBOX призначені для створення водяної теплої підлоги на площах до 15 кв. м, настінного водяного опалення або регулювання роботи приладів водяного опалення. Комплекти VT.ICBOX дозволяють підключати низькотемпературну систему до первинного контуру опалення без насосно-змішувального вузла.

Терморегулирующий монтажный комплект ICBOX-2

Терморегулюючі монтажні модулі VT.ICBOX призначені для створення водяної теплої підлоги на площах до 15 кв. м, настінного водяного опалення або регулювання роботи приладів водяного опалення. Комплекти VT.ICBOX дозволяють підключати низькотемпературну систему до первинного контуру опалення без насосно-змішувального вузла. При використанні модулів для регулювання роботи опалювальних приладів не потрібне встановлення терморегуляторів безпосередньо на радіаторах і конвекторах, підвищується якість терморегулювання (відсутній вплив конвективних потоків).

VT.ICBOX-2 – комплект з вбудованим автоматичним регулятором температури теплоносія і термостатичним клапаном, керованим термоголовкою (VT.1000, VT.5000; пристрої управління в комплект поставки не входять).

Технічні характеристики Значення
Робочий тиск, бар 10
Температура робочого середовища, ° С 90
Діапазон настройки обмежувача температури теплоносія, ° С 15–45
Відстань між осями виходів, мм 50
Середній повний термін служби, років 15

 

Таблиця артикулів
Розмір/кількість
Ціна за одиницю
VT.ICBOX.2.0
3/4″
7157.37 грн
Види
монтажний комплект

Схожі товари