Процес виробництва
Комплекс підготовки алюмінієвого шару труб Valtec
Процес виробництва
Процес зварювання алюмінієвого шару труб автоматизований
Процес виробництва

Про компанію

Історія. Бренд «VALTEC» створено кращими фахівцями в області інженерної сантехніки після уважного вивчення всіх переваг і недоліків представленої продукції різних виробників. Компанією «VALTEC S.R.L» створено власний асортимент конкурентоспроможної продукції. При цьому, виробничі потужності компанії для зниження вартості та збереження високих технічних характеристик продукції, були розташовані в кількох підприємствах в Китаї, Туреччині та Італії.

Доступність і оперативність. Продукція «VALTEC» представлена мінімум в 10 000 супермаркетах сантехніки, спеціалізованих магазинах та інших торгових точках, розташованих у всіх регіонах України. Тому, її нескладно придбати в будь-якому з населених пунктів. Повністю укомплектований запас на основному складі, розташованому в Києві, чітко продумана логістика і широка мережа дилерів дозволяють забезпечити всіма необхідними комплектуючими об'єкт будь-якого масштабу та складності.

Надійність. Ретельно налагоджене регулювання процесів виробництва і постійний контроль якості сантехнічних виробів, а також іншої продукції, що виготовляється, дарує впевненість у бездоганній роботі виготовлених конструкцій протягом усього зазначеного в супроводжуючій документації експлуатаційного терміну.

Технічна підтримка. Правильне використання сантехнічних виробів бренду «VALTEC» докладно описано в супровідній і допоміжній технічній документації. Дотримання рекомендацій дозволить якомога довше зберегти технічні характеристики навіть після тривалої і активної експлуатації інженерної сантехніки.

Про компанію
2002
Ідея заснування торгової марки Valtec
2003
Перші поставки на Український ринок
2007
Розроблена система контролю якості
2010
Володар премії «Бренд року»
2012
Доступність продукції понад у 10 000 роздрібних магазинах
2015
Поступове збільшення гарантийного терміну на ряд продукції до 10 років
2017
Розширення асортименту: гнучкий шланг, системи із неіржавіючої сталі INOX-PRESS
2019
Учасник виставки Aquatherm Kyiv, фестиваль - "Я - Монтажник"

Портфоліо

ЖК "Полтавський"

ЖК "Полтавський"

м. Ірпінь, Київська обл.

Житловий Комплекс "Полтавський" від забудовника "Linevich Group"

Встановлене обладнання