Новинки лютого

Новини
22 Серпня 2019
18:56

Звертаємо вашу увагу на поповнення в каталозі продукції та технічній бібліотеці VALTEC.

Асортимент різьбових фітингів VALTEC поповнився заглушкою з вушком для пломбування VTr.603.N та футоркою під шестигранний ключ VTr.660.N.

Перша новинка призначена для випадків, коли керуючі компанії вимагають опломбовувати вводи та відводи (до приладів обліку) в квартирах, якими ви не користуєтесь.

Фітинг VTr.660.N відрізняється від звичайної футорки відсутністю монтажного багатогранника. Його монтаж проводиться не гайковим, а шестигранним ключем, тому на змонтованому трубопроводі дану футорку не буде помітно. Це зменшить монтажну довжину вузла та поліпшить його зовнішній вигляд.

Як і інші фітинги серії VTr, новинки виконані з латуні CW617N методом гарячого об'ємного пресування з подальшим нікелюванням.

Повідомляємо також, що в розділі нашого сайту «Каталоги та альбоми» крім вже анонсованих видань «Новинки VALTEC 2016» та «Квартирний облік теплової енергії і води» розміщено збірник «Статті технічних спеціалістів 2016».

Декотрі матеріали з дайджесту також розміщені для ознайомлення та завантаження в форматі pdf в тому ж розділі. Це статті «Горизонтальні квартирні системи опалення», «Бездротова система збору та передачі даних VALTEC CASCAD», «Особливості розрахунку систем опалення з термостатичними клапанами», «Практичні питання поквартирного обліку теплової енергії і води», «Провідна система збору та обробки даних VALTEC M -BUS », «Шляхи зниження капітальних витрат при налаштуванні систем опалення».