Новинка: погашувач гідроударів VT.CAR20

Новини
22 Серпня 2019
18:56

З появою в квартирах швидкодіючої запірної арматури («однорукі» змішувачі, кульові крани, електромагнітні клапани побутової техніки) зростає число гідравлічних ударів в квартирних трубопроводах. Такі удари, мізерно малі за часом дії, але значні по приросту тиску, тому виводять з ладу арматуру, манометри, редуктори, зривають фітинги з труб. Для захисту від гідравлічних ударів застосовуються погашувачі.

Погашувач гідроударів мембранний VT.CAR20 – модифікація добре зарекомендувала себе в експлуатації компенсатора VT.CAR19.

Його основною відмінною рисою є можливість оперативно контролювати тиск в повітряній камері. Це дуже важливо, адже якщо тиск в камері опуститься нижче розрахункового значення, погашувач не зможе повноцінно виконувати свої функції (крім погашення гідравлічних ударів, прилад приймає в себе обсяг води, що утворилася при нагріванні холодної води, що надійшла до квартири).

Для контролю працездатності VT.CAR20, в конструкцію ніпельного штуцера введений мініатюрний кульовий кран з манометром. Мешканець в будь-який момент може відкрити кульовий кран та перевірити тиск в повітряній камері погашувача.