Новинка автоматики

Новини
22 Серпня 2019
18:56

Асортимент автоматики VALTEC поповнив собою хронотермостат кімнатний бездротовий VT.АС707.

Новинка складається з двох елементів: самого термостата та приймача сигналу, який перемикає контакти вбудованого реле при досягненні заданої температури. Термостат призначений для дистанційного керування виконавчими механізмами внутрішніх інженерних систем будівель (сервоприводи, насоси, вентилятори та ін.). Радіус дії - до 50 м.

Тип перемикаючого реле - трьохконтактний, що дозволяє застосовувати виконавчі механізми нормально відкритого (НВ) та нормально закритого (НЗ) типу, з напругою живлення як 220 В, так і 24 В.

Програмування хронотермостата здійснюється для кожного з днів тижня за допомогою завдання графіка зміни температури протягом дня. Користувач може виставити шість режимів автоматичної підтримки температури. Таким чином, здійснюється можливість регулювання клімату в приміщенні відповідно до режиму життя конкретних користувачів.

Хронотермостат VT.АС707 забезпечений функцією захисту від замерзання, при реалізації якої температура внутрішнього повітря підтримується не нижче 5 °С. У режимі розширених налаштувань доступна функція блокування клавіатури. Це дуже зручно для захисту системи від випадкового втручання або для обмеження доступу дітей.

Радіохронотермостат можна застосовувати у випадках, коли немає можливості прокладки дротів, або, якщо рішення про використання регулювання було прийнято вже після початку експлуатації системи.