На виставці MCE-2014

Новини
22 Серпня 2019
18:56

З 18 по 21 березня 2014 року в Мілані в 39-й раз пройшла виставка-конгрес Mostra Convegno Expocomfort (MCE), одна з найбільших світових експозицій сантехніки, технологій та обладнання для опалення, водопостачання, охолодження та кондиціонування повітря. Працівниками Державтоінспекції зафіксовано рекордне для заходу число відвідувачів: 156 000. Бажаючих познайомитися з новинками інженерного ринку не злякав навіть страйк працівників громадського транспорту північній столиці Італії, який припав на дні виставки (тим більше, що організатори успішно вирішили проблему доставки гостей в Експоцентр Fiera Milano).

Число учасників MCE 2014 перевищило 2000. Майже половина з них приїхали з-за кордону. У цьому році кількість іноземних учасників виявилась вищою, ніж у 2012-му (виставка проводиться раз на два роки). Стабільно потужно виступили виробники з Німеччини, Франції, Іспанії і Великобританії. Збільшили свою участь Індія, Китай, ОАЕ, США, Австралія, країни Балтії та колишньої Югославії. Окремо організатори відзначили зростання числа експонентів з Росії, Польщі та Туреччини. Але в центрі уваги опинилися, звичайно, господарі виставки. Саме серед італійських підприємств особливо багато законодавців моди ринку інженерного обладнання. У їх числі - виробнича компанія VALTEC S.r.l.

Кожна компанія прагне продемонструвати в Мілані свій інтелектуальний та технологічний потенціал. Цього року портфель новинок VALTEC містить безліч рішень, цікавих для професійної аудиторії, включаючи таку досвідчену, як на виставці Expocomfort. Але головним завданням участі в MCE 2014 було показати високий рівень виробництва продукції під торговою маркою VALTEC.

Ціла відео-стіна була задіяна для демонстрації роликів про технологічні лінії VALTEC. Західних колег важко здивувати високою культурою виробництва, але навіть вони не приховували здивування при вигляді укомплектованого обладнанням фірми Maillefer заводу з випуску металополімерної труби VALTEC.

Сучасний високотехнологічний бренд, який створює та сміливо впроваджує ефективні рішення, - таким постав VALTEC перед гостями та учасниками виставки MCE 2014 року. Тому високий інтерес до компанії був очікуваним. Бажання співпрацювати висловили представники різних країн (від східно- та західноєвропейських до латиноамериканських). У планах VALTEC - активно зміцнювати свої позиції на міжнародному ринку, в першу чергу - європейському.