Підводка гнучка
Комплект гнучкого підведення для змішувача
Артикул: VTf.005.IS
Ціна за одиницю Від 287.82 до 468.63 грн
Комплект гнучкого підведення для підключення змішувача об’єднує в собі пару підводок гнучких VALTEC c кінцевими елементами гайка-штуцер, 1/2 “х M10, довжина штуцера – 18 і 35 мм (таке поєднання забезпечує зручне під’єднання підводки).
Підводки гнучкі для води VALTEC розраховані на експлуатацію при робочому тиску 10 бар (максимальний тиск – 20 бар) і температурі від 1 до 95 ° C (максимальна температура – 100 ° C). Внутрішній діаметр шланга – 8,5 ± 0,5 мм. Закладний ніпель, накидна гайка, прес-гільзи і обплетення підводки виготовлені з неіржавіючої сталі AISI 304. Використання ніпеля з неіржавіючої сталі дозволило виключити злам цього елемента, підвищити надійність всього виробу.
Діапазон довжини пропонованих підводок – від 30 до 120 см. Це дозволяє користувачеві підібрати оптимальний комплект для підключення змішувача.