Модулі швидкого монтажу MINKOR

Колектор з нержавіючої сталі на чотири пари виходів MK.VAR44.SS

Артикул: MK.VAR44.SS

Ціна за одиницю Ціна за запитом

Колектор з нержавіючої сталі на дві пари виходів призначений для розподілу потоку середовища по споживачам (під «споживачем» мається на увазі окремий тепловий контур – бойлера ГВС, радіаторного опалення, теплої підлоги, обігріву відкритої площадки і т.д.).

Колектор з нержавіючої сталі на чотири пари виходів MK.VAR44.SS

Колектор з нержавіючої сталі на чотири пари виходів призначений для розподілу потоку середовища по споживачам (під «споживачем» мається на увазі окремий тепловий контур – бойлера ГВС, радіаторного опалення, теплої підлоги, обігріву відкритої площадки і т.д.).

Колекторні системи, як правило, встановлюються після гідравлічної і можуть використовуватися на трубопроводах систем холодного (в тому числі питного) і гарячого водопостачання, опалення, стисненого повітря, а також на технологічних трубопроводах, що транспортують рідини і гази не агресивні до матеріалів виробу.

Використання колекторних систем дозволяє вирівнювати тиск по споживачам, здійснювати централізоване регулювання витрати, видалення повітря і злив робочого середовища.

Колектори з нержавіючої сталі, на відміну від латунних, мають велику площу поперечного перерізу, що знижує вплив підключених споживачів друг на друга.

Колектор MK.VAR44.SS виготовляється з нержавіючої сталі марки AISI 304, товщина стінки – 2 мм. Його конструкція об’єднує в собі подаючий і зворотний колектори, має патрубки для підключення клапанів, дренажних клапанів і манометрів.

Різьба колектора – внутрішня, 1 ¼ і 1 ½ “, з міжосьовою відстанню 220, 240, 260 мм відповідно. Різьблення патрубків – зовнішнє, 1”, з міжосьовою відстанню 125 мм.

Колектор розрахований на робочий тиск до 10 бар і максимальну робочу температуру 120 ° С. Максимальна теплова потужність обслуговується системи (при Т = 20 ° С) – 101 (для моделі 1 1/4 “); 158 (1 1/2”) кВт.

Середній повний термін служби – 30 років.

Таблиця артикулів
Розмір/кількість
Ціна за одиницю
MK.VAR44.SS.070608
1 1/2"
Ціна за запитом
MK.VAR44.SS.080608
1 1/4"
Ціна за запитом