• +38 044 503-91-03
  • Новости
  • Виставка у Львові. Тепло Вода Повітря 2015

Виставка у Львові. Тепло Вода Повітря 2015

На тлі проведення маркетингових заходів щодо просування та популяризації торгової марки, компанія VALTEC спільно з регіональним представником "КОМПАНІЯ ТЕПЛО ПЛЮС" взяла участь у 8-ій спеціалізованій виставці «Вода Тепло Повітря 2015». Виставка пройшла з 1 по 3 квітня у Палаці спорту «Україна» м Львів, вул. Мельника, 18. Організатор виставки - Приватне акціонерне товариство «ЕКСПО ЛЬВІВ»

Компанія VALTEC і «Тепло плюс» традиційно представили великий, яскравий, зручно розташований стенд. Крім свого відомого асортименту, були представлені новинки - які вже ввійшли в асортимент, так і готуються до введення на ринок в 2015-му року. У їх числі - гідравлічні розподілювачі та колектори з нержавіючої сталі, автоматика для теплої підлоги, сталеві труби і фітинги, модульні системи VARIMIX.

Всі відвідувачі стенду VALTEC мали можливість (в обмін на візитівку або просто інформацію про себе) отримати новий довідник-каталог VALTEC-2015 а так само кваліфіковану консультацію по продукції та варіанти співпраці. Представлена продукція була оформлена і розміщена на високому професійному рівні, використовувалися рекламні продукти, відео презентація, консультації фахівців, зразки продукції. Стенд VALTEC на час проведення виставки, завдяки своєму розташуванню та інформативному наповненню, став дійсно прикрасою виставкового павільйону.

Відвідувачі стенду висловлювали професійну зацікавленість до представленої продукції, питання та теми обговорення говорили про високий рівень підготовки фахівців. Участь у виставці дозволила компанії VALTEC і її представникам знайти свого споживача, розвивати інвестиційну та партнерську співпрацю на достойному рівні. Компанія націлена на участь в подібних заходах і надалі

Висловлюємо особливу подяку компанії «Тепло Плюс» за внесок у розвиток і популяризацію бренду VALTEC, за якісне представлення торгової марки на території Львівської області.

До нових зустрічей!